Wycena ->>

Masz pytania, wątpliwości? Zadzwoń!

Tel.: +48 515 018 776

Język Angielski

Język Angielski

Język Angielski

od 29 zł/str.

Najczęściej używany język świata jest priorytetem działalności naszego biura. Pracuje dla nas ponad 20 tłumaczy: przysięgłych, technicznych i medycznych tego języka. Jesteśmy Państwu w stanie zaproponować najwyższą jakość tłumaczeń w bardzo konkurencyjnej cenie. Nie istnieje dla nas dokument którego tłumaczenia się nie podejmiemy, dlatego zachęcamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Tłumaczymy dokumentację: techniczną, medyczną, teksty prawnicze, jak również dokumenty urzędowe takie jak: akty urodzenia, akty zgonu, dokumenty samochodowe i inne. Warto zdać się na doświadczonych specjalistów!


Wykonujemy wysokiej klasy tłumaczenia z języka polskiego na język angielski i z języka angielskiego na język polski. Dzięki bardzo szerokiej kadrze tłumaczy i współpracy z native speakerami języka angielskiego, jak również specjalistami z zakresu inżynierii, medycyny, prawa, budownictwa i innymi, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu profesjonalne tłumaczenia w wielu dziedzinach. Każdy nasz Klient może liczyć na bezpośredni kontakt z Dedykowanym Opiekunem swojego zlecenia, a także bezproblemową realizację i rozliczenie tłumaczeń. Każdemu gwarantujemy Darmową Wycenę.Język Angielski

Użytkownicy: 1,75 mld

Język Angielski

Język urzędowy w: Wielka Brytania, Irlandia, Stany Zjednoczone, Kanada, Australia, Nowa Zelandia, RPA

1

Wypełnij i Wyślij
formularz

2

Kontaktujemy się
z Tobą do 60min.

3

Potwierdzasz
warunki realizacji

4

Otrzymujesz
gotowe tłumaczenie

Tłumaczenia zwykłe obejmują szereg dokumentów dla których nie jest wymagana urzędowa forma tłumaczenia (tzw. Przysięgła). W ramach tłumaczeń zwykłych można wyróżnić podział na różne fachowe branże jak np. techniczna, medyczna, prawnicza jednak są to również tłumaczenia mniej specjalistyczne jak np. korespondencja handlowa, mało skomplikowane instrukcje obsługi czy dokumenty aplikacyjne jak CV lub list motywacyjny.

Nasze biuro oferuje tłumaczenia zwykłe wykonywane przez doświadczonych tłumaczy w bardzo atrakcyjnych cenach oraz w dogodnym dla Państwa terminie.

Cechuje nas indywidualne podejście, rzetelność, terminowość i bezwzględne zachowanie poufności powierzanych nam dokumentów.

Zapraszamy do kontaktu.

Język Angielski

Prześlij plik za pośrednictwem DARMOWEJ WYCENY
lub na adres mailowy: biuro@euro-tlumaczenia.pl

Język Angielski

Uzupełnij niezbędne dane:
Imię i nazwisko,
język tłumaczenia,
numer kontaktowy

Język Angielski

pon-pt od 9:00 do 17:00
w ciągu 60 minut
otrzymasz
DARMOWĄ WYCENĘ

Język Angielski

Gotowe tłumaczenia
możesz odebrać osobiście
lub zlecić jego wysyłkę na adres korespondencyjny bądź mailowy

Kontakt z Centralą Office Managerów: +48 515 018 776 lub e-mail: biuro@euro-tlumaczenia.pl

©Europejskie Centrum Tłumaczeń

Wykonanie: ęąDESIGN