Wycena ->>

Masz pytania, wątpliwości? Zadzwoń!

Tel.: +48 515 018 776

Język Chorwacki

Język Chorwacki

Język Chorwacki

od 39 zł/str.

Jeśli poszukują Państwo tłumacza który wykona tłumaczenie przysięgłe lub zwykłe Państwa dokumentów z języka chorwackiego, to trafili Państwo w odpowiednie miejsce. Nasze usługi charakteryzują się wysoką jakością i niewygórowaną ceną, a to wszystko w bardzo szybkich terminach. Nie istnieje dla nas dokument którego tłumaczenia się nie podejmiemy, dlatego zachęcamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Warto zdać się na doświadczonych specjalistów!


Wykonujemy wysokiej klasy tłumaczenia z języka polskiego na język chorwacki i z języka chorwackiego na język polski. Dzięki bardzo szerokiej kadrze tłumaczy i współpracy z native speakerami języka chorwackiego, jak również specjalistami z zakresu inżynierii, medycyny, prawa, budownictwa i innymi, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu profesjonalne tłumaczenia w wielu dziedzinach. Każdy nasz Klient może liczyć na bezpośredni kontakt z Dedykowanym Opiekunem swojego zlecenia, a także bezproblemową realizację i rozliczenie tłumaczeń. Każdemu gwarantujemy Darmową Wycenę.Język Chorwacki

Użytkownicy: 7 mln

Język Chorwacki

Język urzędowy w: Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra

1

Wypełnij i Wyślij
formularz

2

Kontaktujemy się
z Tobą do 60min.

3

Potwierdzasz
warunki realizacji

4

Otrzymujesz
gotowe tłumaczenie

Darmowa wycena

Uwaga: wycena nie obliguje do złożenia zamówienia.


Informujemy, że tłumaczymy na wszystkie języki świata!

Chorwacki
Polski
Pisemne
--wybierz--
--wybierz--

Pliki/dokumenty do tłumaczenia (obsługiwane formaty: jpg, png ,tiff, pdf, doc, docx; maksymalny rozmiar pliku: 5 MB)
W przypadku plików większych niż 5 MB prosimy o przesłanie bezpośrednio na adres: biuro@euro-tlumaczenia.pl

Dodaj plik
Nie wybrano pliku
dodaj kolejny plik
--wybierz--

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Telefon kontaktowy: +48 515 018 776

Zaznacz wymagane pola

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Rozporządzenie) w związku z wyceną i realizacji usługi tłumaczenia.


Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania.


Administratorem danych osobowych jest firma Gaszka Mateusz, 00-511 Warszawa Ul. Nowogrodzka 31 lokal 310 NIP: 647-247-76-23 Dodatkowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych znajdziecie pañstwo na stronie www.euro-tlumaczenia.pl/rodo

Tłumaczenia zwykłe obejmują szereg dokumentów dla których nie jest wymagana urzędowa forma tłumaczenia (tzw. Przysięgła). W ramach tłumaczeń zwykłych można wyróżnić podział na różne fachowe branże jak np. techniczna, medyczna, prawnicza jednak są to również tłumaczenia mniej specjalistyczne jak np. korespondencja handlowa, mało skomplikowane instrukcje obsługi czy dokumenty aplikacyjne jak CV lub list motywacyjny.

Nasze biuro oferuje tłumaczenia zwykłe wykonywane przez doświadczonych tłumaczy w bardzo atrakcyjnych cenach oraz w dogodnym dla Państwa terminie.

Cechuje nas indywidualne podejście, rzetelność, terminowość i bezwzględne zachowanie poufności powierzanych nam dokumentów.

Zapraszamy do kontaktu.

Język Chorwacki

Prześlij plik za pośrednictwem DARMOWEJ WYCENY
lub na adres mailowy: biuro@euro-tlumaczenia.pl

Język Chorwacki

Uzupełnij niezbędne dane:
Imię i nazwisko,
język tłumaczenia,
numer kontaktowy

Język Chorwacki

pon-pt od 9:00 do 17:00
w ciągu 60 minut
otrzymasz
DARMOWĄ WYCENĘ

Język Chorwacki

Gotowe tłumaczenia
możesz odebrać osobiście
lub zlecić jego wysyłkę na adres korespondencyjny bądź mailowy

Kontakt z Centralą Office Managerów: +48 515 018 776 lub e-mail: biuro@euro-tlumaczenia.pl