Wycena ->>

Masz pytania, wątpliwości? Zadzwoń!

Tel.: +48 515 018 776

Język Portugalski

Język Portugalski

Język Portugalski

od 49 zł/str.

Jeśli poszukują Państwo tłumacza który wykona tłumaczenie przysięgłe lub zwykłe Państwa dokumentów z języka portugalskiego, to trafili Państwo w odpowiednie miejsce. Nasze usługi charakteryzują się wysoką jakością i niewygórowaną ceną, a to wszystko w bardzo szybkich terminach. Nie istnieje dla nas dokument którego tłumaczenia się nie podejmiemy, dlatego zachęcamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Warto zdać się na doświadczonych specjalistów!


Wykonujemy wysokiej klasy tłumaczenia z języka polskiego na język portugalski i z języka portugalskiego na język polski. Dzięki bardzo szerokiej kadrze tłumaczy i współpracy z native speakerami języka portugalskiego, jak również specjalistami z zakresu inżynierii, medycyny, prawa, budownictwa i innymi, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu profesjonalne tłumaczenia w wielu dziedzinach. Każdy nasz Klient może liczyć na bezpośredni kontakt z Dedykowanym Opiekunem swojego zlecenia, a także bezproblemową realizację i rozliczenie tłumaczeń. Każdemu gwarantujemy Darmową Wycenę.Język Portugalski

Użytkownicy: 210 mln

Język Portugalski

Język urzędowy w: Portugalia, Angola, Brazylia, Gwinea Bissau, Gwinea Równikowa, Mozambik, Republika Zielonego Przylądka, Timor Wschodni, Wyspy Świętego Tomasza

1

Wypełnij i Wyślij
formularz

2

Kontaktujemy się
z Tobą do 60min.

3

Potwierdzasz
warunki realizacji

4

Otrzymujesz
gotowe tłumaczenie

Dział tłumaczeń prawnych w naszym biurze składa się z osób które oprócz perfekcyjnej znajomości języka mają również branżowe wykształcenie co w znaczący sposób wpływa na jakość wykonywanych tłumaczeń .

Tłumaczenia z różnych dziedzin prawa wymagają znajomości bardzo specjalistycznych zagadnień które mogą być poprawnie zinterpretowane i przełożone tylko przez osoby które posiadają kierunkowe wykształcenie.

Tłumaczymy m.in. pozwy sądowe, ustawy i rozporządzenia, dokumentacje przetargowe, umowy pomiędzy firmami, statuty spółek itp.

Zapraszamy do współpracy kancelarie prawne, firmy, instytucje i wszystkich pozostałych klientów którzy szukają perfekcyjnych jakościowo tłumaczeń oraz szybkiego terminu realizacji.

Język Portugalski

Prześlij plik za pośrednictwem DARMOWEJ WYCENY
lub na adres mailowy: biuro@euro-tlumaczenia.pl

Język Portugalski

Uzupełnij niezbędne dane:
Imię i nazwisko,
język tłumaczenia,
numer kontaktowy

Język Portugalski

pon-pt od 9:00 do 17:00
w ciągu 60 minut
otrzymasz
DARMOWĄ WYCENĘ

Język Portugalski

Gotowe tłumaczenia
możesz odebrać osobiście
lub zlecić jego wysyłkę na adres korespondencyjny bądź mailowy

Kontakt z Centralą Office Managerów: +48 515 018 776 lub e-mail: biuro@euro-tlumaczenia.pl

©Europejskie Centrum Tłumaczeń

Wykonanie: ęąDESIGN