Wycena ->>

Masz pytania, wątpliwości? Zadzwoń!

Tel.: +48 515 018 776

Język Portugalski

Język Portugalski

Język Portugalski

od 49 zł/str.

Jeśli poszukują Państwo tłumacza który wykona tłumaczenie przysięgłe lub zwykłe Państwa dokumentów z języka portugalskiego, to trafili Państwo w odpowiednie miejsce. Nasze usługi charakteryzują się wysoką jakością i niewygórowaną ceną, a to wszystko w bardzo szybkich terminach. Nie istnieje dla nas dokument którego tłumaczenia się nie podejmiemy, dlatego zachęcamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Warto zdać się na doświadczonych specjalistów!


Wykonujemy wysokiej klasy tłumaczenia z języka polskiego na język portugalski i z języka portugalskiego na język polski. Dzięki bardzo szerokiej kadrze tłumaczy i współpracy z native speakerami języka portugalskiego, jak również specjalistami z zakresu inżynierii, medycyny, prawa, budownictwa i innymi, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu profesjonalne tłumaczenia w wielu dziedzinach. Każdy nasz Klient może liczyć na bezpośredni kontakt z Dedykowanym Opiekunem swojego zlecenia, a także bezproblemową realizację i rozliczenie tłumaczeń. Każdemu gwarantujemy Darmową Wycenę.Język Portugalski

Użytkownicy: 210 mln

Język Portugalski

Język urzędowy w: Portugalia, Angola, Brazylia, Gwinea Bissau, Gwinea Równikowa, Mozambik, Republika Zielonego Przylądka, Timor Wschodni, Wyspy Świętego Tomasza

1

Wypełnij i Wyślij
formularz

2

Kontaktujemy się
z Tobą do 60min.

3

Potwierdzasz
warunki realizacji

4

Otrzymujesz
gotowe tłumaczenie

Tłumaczenia uwierzytelnione czyli tzw. „tłumaczenia przysięgłe” są wykonywane przez tłumaczy zaprzysiężonych przy Ministrze Sprawiedliwości. Nasze biuro zatrudnia tłumaczy przysięgłych większości języków którzy wykonują głównie tłumaczenia dokumentów urzędowych jak np. akty urodzenia, śmierci, małżeństwa, dokumenty samochodowe oraz wszystkie pozostałe które dla swej urzędowej ważności wymagają formy uwierzytelnionej.

Na tłumaczeniach przysięgłych widnieje pieczęć, numer repertorium oraz podpis tłumacza.

W naszym biurze mogą Państwo liczyć na ekspresową realizację Państwa dokumentów oraz niewygórowane ceny za tłumaczenia przysięgłe.

Język Portugalski

Prześlij plik za pośrednictwem DARMOWEJ WYCENY
lub na adres mailowy: biuro@euro-tlumaczenia.pl

Język Portugalski

Uzupełnij niezbędne dane:
Imię i nazwisko,
język tłumaczenia,
numer kontaktowy

Język Portugalski

pon-pt od 9:00 do 17:00
w ciągu 60 minut
otrzymasz
DARMOWĄ WYCENĘ

Język Portugalski

Gotowe tłumaczenia
możesz odebrać osobiście
lub zlecić jego wysyłkę na adres korespondencyjny bądź mailowy

Kontakt z Centralą Office Managerów: +48 515 018 776 lub e-mail: biuro@euro-tlumaczenia.pl

©Europejskie Centrum Tłumaczeń

Wykonanie: ęąDESIGN